Výstava fotografií Signální Praha končí už tuto neděli. Nezapomeňte ji navštívit!

20. 8. 2014
Výstava fotografií Signální Praha končí už tuto neděli. Nezapomeňte ji navštívit!
Festival světla SIGNAL se do pražských ulic vrátí od 16. do 19. října, tedy za necelé dva měsíce. Už nyní ale můžete navštívit jeho unikátní předvoj, výstavu fotografií nazvanou Signální Praha.
Výstava se skládá ze čtrnácti velkoformátových fotografií světelných instalací, které jsme umístili do pražské ulice Na Příkopě. Její vernisáže se 11. srpna zúčastnili primátor hlavního města Prahy Tomáš Hudeček a český umělec Milan Cais, který prezentoval svou instalaci Karlův hlídač. Od té doby se Signální Praha těší přízni velkých diváckých davů, jež denně plní Facebook nadšenými reakcemi. Očekávání druhého ročníku SIGNAL festivalu tak rozhodně nejsou nízká.
 
Že jste si fotografie zachycující Mrak od Kanaďanů Caitlind Brown a Waynea Garretta, videomapping Khora od umělecké skupiny The Macula nebo Metronom od V. K. Nováka dosud neprohlédli? Výsledky práce uznávaných českých fotografů, mezi nimiž nechybí Alexander Dobrovodský či Luboš Wišniewski, Na Příkopě zůstanou do 24. srpna. Pokud se tedy do neděle ocitnete v blízkosti Václavského náměstí, určitě si je zajděte prohlédnout!