Vyražte na prázdninové malování světlem v Ostravě

10. 7. 2014
Vyražte na prázdninové malování světlem v Ostravě
Projekt CZECH THE LIGHT má za sebou velkou zastávku v Olomouci a Český Krumlov nás čeká až v září. Ani o prázdninách ale nebudeme zahálet, vedle srpnové výstavy fotografií v Praze totiž chystáme i další malování světlem.
Po červnové návštěvě v Plzni si světelné štětce bereme do Ostravy, kde se s nimi bude kouzlit pod vedením českého umělce nových médií Andreje Boleslavského. Zábavný rodinný workshop, během kterého se různými zdroji světla malují do tmy světelné obrazy, se uskuteční už 19. července. A pokud se ho chcete zúčastnit, stačí se ve 21:00 dostavit na zahradu ostravského Domu umění. Vstup je jako vždy zdarma.
 
Že vlastníte fotoaparát se stativem? Tak to z domova rozhodně nevyrážejte bez něj. Víc fotografického náčiní znamená víc najednou malujících skupin, jež si své výtvory samozřejmě odnesou vytištěné s sebou domů.
 
 
Výsledky předchozích malování světlem najdete v galeriích na našem webu. Pro čerstvé informace o projektu CZECH THE LIGHT, který zdaleka není u konce, potom sledujte naši facebookovou stránku www.facebook.com/czechthelight. Těšíme se na setkání na některé z budoucích akcí!