V Hradci Králové se malovalo světlem

30. 5. 2014
V Hradci Králové se malovalo světlem
30. května se na Tylově nábřeží v Hradci Králové uskutečnila zábavná rodinná akce malování světlem, během níž lektor Andrej Boleslavský učil speciálnímu světelnému umění. I přes hrozbu deště, která se naštěstí nenaplnila, se další upoutávky CZECH THE LIGHT zúčastnilo kolem 300 lidí.
Malování světlem se v Hradci Králové usídlilo poblíž vodní elektrárny Hučák. Vytváření světelných efektů, které na fotografiích zanechávají stopy podobné malířskému štětci, se tak odehrálo na velmi zajímavém místě, které mu dodalo neopakovatelnou atmosféru. Stovky účastníků si většinou donesly vlastní fotoaparáty a stativy. Na nábřeží tak panovala energická nálada, která budila spoustu přátelské spolupráce.
 
Co z ní vzešlo? Především nádherné fotografie, které si můžete prohlédnout v naší galerii. Pokud jste mezi nimi nenalezli tu svou, napište nám do mailu odhadovaný čas jejího vzniku a co by na ní mělo být, a my se ji pokusíme najít a poslat vám ji.
 
Všem děkujeme za účast a doufáme, že bude mít malování světlem podobný úspěch také v příštích měsících, kdy zamíří do Plzně, Ostravy nebo Českého Krumlova!