SIGNAL festival znovu ovládl Prahu. Prohlédněte si první fotky!

17. 10. 2014
SIGNAL festival znovu ovládl Prahu. Prohlédněte si první fotky!
Včera v 19:00 odstartoval druhý ročník festivalu světla SIGNAL, který je zároveň poslední akcí projektu CZECH THE LIGHT. Praha díky němu bude až do nedělního večera nebývale zářit, a to především v okolí Vltavy, Staroměstského náměstí a Rudolfina.

První festivalový večer nám trochu zakalil déšť. Dvacítka instalací ale přesto vzbudila velkou pozornost a pražské ulice se plnily prvními zvědavými diváky, kteří obdivovali třeba videomappingy na Staroměstském náměstí nebo náměstí Míru, tančili v rytmu interaktivní projekce Flow a zkrášlovali křišťálově-světelnou instalaci Crystallation.

Jak ale můžete zjistit v programové sekci, SIGNAL toho nabízí daleko víc! Ještě tři další večery se bude (od 19:00 do 24:00) pod hladinou Vltavy skrývat Kraken, na Staroměstské mostecké věži vás oslní hlasová projekce Murmur a budete si moci zařádit v barevném Poolu. Vyrazili jste včera do ulic? Nebo se na SIGNAL chytáte až dnes? Nezapomeňte si stáhnout festivalovou aplikaci, koupit průvodce s mapou a zastavit se na nějaké z desítek doprovodných akcí. A nejlépe si také pořiďte festivalové tričko, se kterým budete zářit i vy!

Tým SIGNAL festivalu děkuje za přízeň všem dosavadním návštěvníkům a těší se na setkání v příštích dnech. Že nevidíte slíbené první fotky? Všechny najdete ve této galerii. Zůstaňte na SIGNALu!