Malování světlem rozzářilo Ostravu, na řadě je Český Krumlov

22. 7. 2014
Malování světlem rozzářilo Ostravu, na řadě je Český Krumlov
Projekt CZECH THE LIGHT nezahálí ani o prázdninách. Po Olomouci a Plzni jsme se 19. července vydali malovat světlem do Ostravy, kde zábavný workshop pod vedením Andreje Boleslavského přilákal zhruba 200 lidí. Jak se povedl a co všechno se nafotilo?
Ostravské malování světlem se usídlilo na zahradě Galerie výtvarného umění, což byla oproti obvyklým parkům a náměstím zajímavá změna. Vytváření světelných efektů, které na fotografiích zanechávají stopy podobné malířskému štětci, tu totiž ozvláštnily sochy a další umělecká díla, jejichž obletování si můžete prohlédnout v naší galerii.
 
Že jste v ní nenašli svoji fotku? Nelekejte se. Stačí nám napsat do mailu odhadovaný čas jejího vzniku a co by na ní mělo být, a my se ji pokusíme najít a poslat vám ji.
 
Nejnovější malování světlem probudilo spoustu nadšené fotografické spolupráce i přes to, že útočila letní vedra a městu právě vládl hudební festival Colours of Ostrava. Všem jeho účastníkům tímto děkujeme a doufáme, že budou se stejným nadšením přijaty i další akce CZECH THE LIGHT. Třeba hned další malování světlem, které se uskuteční 30. srpna v Českém Krumlově!