Malování světlem bavilo v Plzni, chystá se do Ostravy

22. 6. 2014
Malování světlem bavilo v Plzni, chystá se do Ostravy
21. června se v Plzni uskutečnila zábavná rodinná akce malování světlem, během níž lektor Andrej Boleslavský učil speciálnímu světelnému umění. Za velmi příznivého počasí se další upoutávky CZECH THE LIGHT zúčastnilo kolem 100 lidí.
Plzeňské malování světlem se usídlilo před galerií Vestředu a těžilo především z krás přilehlého parku. Vytváření světelných efektů, které na fotografiích zanechávají stopy podobné malířskému štětci, se tak odehrálo na malebné lokaci u centra města, jež byla pro vytváření světelného umění jako stvořená. Stovka účastníků většinou disponovala vlastními fotoaparáty a stativy. U galerie tak panovala veselá nálada, která dala vzniknout řadě povedených fotografií.
 
Kde na ně můžete podívat? Pořízené fotky si samozřejmě můžete prohlédnout v naší webové galerii. Pokud jste mezi nimi nenalezli tu svou, napište nám do mailu odhadovaný čas jejího vzniku a co by na ní mělo být, a my se ji pokusíme najít a poslat vám ji.
 
Všem děkujeme za účast a doufáme, že se s podobnou odezvou setkají i další malování světlem. To nejbližší proběhne už v sobotu 19. července v Ostravě!