Druhý ročník SIGNAL festivalu navštívilo rekordních 350 000 lidí. Děkujeme Vám za účast!

20. 10. 2014
Druhý ročník SIGNAL festivalu navštívilo rekordních 350 000 lidí. Děkujeme Vám za účast!
SIGNAL festival je za námi a spolu s ním skončila i série kulturních akcí CZECH THE LIGHT, jež proběhla pod záštitou agentury CzechTourism. Rádi bychom poděkovali všem, kteří ji v některém z českých měst navštívili, a přidáváme poděkování teamu SIGNAL festivalu.

Vážení návštěvníci SIGNAL festivalu,

máme za sebou čtyři podzimní večery, během nichž Praha patřila hravému a zářivému umění. Loňský první ročník festivalu nadmíru překonal naše očekávání a letošní druhý ještě větší návštěvností potvrdil, že je SIGNAL evropskou událostí, kterou nejde jen tak přehlédnout.

Festival inspiroval stovky tisíc z Vás k tomu, abyste vyrazili do ulic Prahy, prohlíželi si světelné instalace a nechali se okouzlit videomappingovými projekcemi. Jeho skvělou atmosféru navíc podpořilo i vydařené počasí, takže jsme si ani nemohli přát víc.

Ačkoliv budeme přesnou návštěvnost festivalu znát až v průběhu listopadu, naše první odhady se pohybují kolem 350 000 lidí. Jestli mezi ně patříte, chtěli bychom vám tímto vyjádřit naše nejvřelejší poděkování.

Pevně doufáme, že jste si letošní SIGNAL řádně užili. A rádi bychom při této příležitosti oznámili, že pro Vás již brzy začneme chystat třetí ročník, který Prahu zahalí do světelné krásy od 15. do 18. října 2015.

Už teď se ho nemůžeme dočkat. Snad jste na tom stejně!

 

Váš team festivalu SIGNAL